Sleva 30 % na naše ubytování až do listopadu 2020

S radostí Vám oznamujeme, že Villa Harmony je součástí programu Podzim v Jižních Čechách, díky čemuž lze na naše ubytování až do konce listopadu 2020 poskytnout slevu 30 %. Nově (od 9.10.2020) se vztahuje na ubytování už od 2 a více nocí.

Po novelizaci podmínek programu mohou (od 9.10.2020) voucher čerpat znovu i ti hosté, kteří akci využili už i v létě.

Stačí si pouze zde vygenerovat voucher, rezervovat si u nás ubytování (přes naše stránky, telefonicky či e-mailem) a zaslat nám číslo voucheru. My ověříme jeho platnost a následně Vám zašleme pokyny k platbě rezervační zálohy, která již bude snížena o daných 30 % oproti našim katalogovým cenám (které vidíte na našich stránkách) a tím je pro Vás hotovo.

Vše je velmi rychlé a jednoduché, přijet můžete ještě dnes (-:

pozn.: v případě využití programu na slevu při rezervaci přes naše stránky budete vyzváni k úhradě 50 % zálohy - jedná se o cenu před slevou. Tuto zálohu neplaťte. Zašleme Vám pokyny k platbě samostatně.

Současně host, který se u nás ubytuje na minimálně dvě noci, získá nárok slevu na vybrané atraktivity zapojené do programu https://leto.jiznicechy.cz/slevy. Slevu poskytuje turistický cíl, nikoliv ubytovatel. 

My Vám na Vámi vybranou aktivitu vystavíme voucher, který následně předložíte a uplatníte v místě konání.

Vytvořte si webové stránky zdarma!