Rezervace ubytování:

Pro zjištění volného termínu lze využít přehledovou tabulku obsazenosti viz níže, nebo lze zadat Vámi požadovaný termín pod záložkou rezervace. V případě, že Vámi uvedený termín bude k dispozici pro Vámi zvolené období, zobrazí se Vám volné apartmány s možností provést online rezervaci. V případě, že nebude ve Vámi zvoleném termínu zobrazen žádný apartmán, nejsou žádné k dispozici, resp, pro Vámi zadané období. Apartmán však může být v tomto rozmezí dílčími dny volný, takže v případě Vaší variability termínu ověřte obsazenost v přehledové tabulce. 

V případě, že apartmán bude k dispozici, v pravém horním rohu nabídky bude zobrazena celková cena za Vámi zvolené období, která je závislá na počtu osob. Zde uvedená cena je za 2 osoby v apartmánu. Najetím na uvedenou cenu v zobrazené tabulce jsou pak uvedeny ceny podle počtu osob. Cena je uvedena tehdy, když v požadovaném termínu je apartmán k dispozici a je k možnosti rezervace zobrazen .

V případě zájmu o rezervaci pak zvolte možnost "rezervovat" / "pokračovat". V dalším kroku vyplňte počet ubytovaných osob a případně další doplňkové služby, jako je rezervace parkovacího místa v garáži či přítomnost domácího mazlíčka. Dle zadaných kritérií se zobrací celková cena za ubytování. Vyplňte potřebné osobní údaje k rezervaci, odešlete a je hotovo (-: 

V nejbližším možném termínu Vám budou zaslány informace k ubytování a platbě.